Ik had dus een goede nacht in mijn ongeplande plaatsje. Dat zijn de zaken die dit soort reizen soms extra leuk maakt, wanneer je na een zware dag ergens ongepland terecht komt en dat dan zo bijzonder goed meevalt. Soms zit je ook wel eens aan het andere einde natuurlijk, met een wel geplande tegenvaller.
Ik heb gisteren inderdaad mijn kleine handicap hersteld en beschik dus terug over 3 paar ogen 🙂 . Het is weer een stuk makkelijker en heeft vandaag al wel eens zijn nut bewezen.
De wegen waren vandaag beduidend beter dan gisteren maar toch probeerden ze me wel weer het veld in te sturen. Ik besloot er weer niet in mee te gaan en besloot een ommetje te maken langs Kalocsa en zijn kathedraal. Voorbij Kalocsa minderde de kwaliteit van het wegdek wel weer. Bij Fajsz vond ik de route terug. Het bleek om nog steeds dezelfde dijk te gaan maar nu met een verharde toplaag, een goed verharde toplaag.
Het werd ook vandaag weer een stevige rit maar deze keer was het omdat er eerder, na de lunch, gewoon geen overnachtingsmogelijkheid was. Ik vond hier eindelijk wel nog eens een plaats voor mijn tentje. Niet het mooiste plaatsje maar wel in orde en met ruim schaduw, niet onbelangrijk op een dag waarop de temperatuur over de 30° gaat. Het doet goed nog eens mijn tentje op te stellen, en te verluchten, en mijn potje te koken in open lucht, al is het maar voor één nachtje.
Om één of andere reden deed ik het vandaag nog eens in 2 ritten, eentje voor de lunch en eentje erna.
https://www.strava.com/activities/14672598207
https://www.strava.com/activities/14672581094




















