Het wordt alsmaar warmer en dan moet de zomer er nog aankomen.
De rit begon moeilijk vanmorgen, ik scheen de juiste richting voor Sint Truiden niet te vinden. Na wat heen en weer fietsen bleek dat ik van het begin al juist zat maar de wegwijzers wezen in de totaal tegengestelde richting en dan raakt een mens dus van de wijs.
Ik reed dan in rechte lijn naar Sint Truiden en pikte daar op de markt in op de oorspronkelijke voorziene route.
Ik stak de Maas over met het veer naar Eijsden, waarmee ik dus meteen ook een stukje Nederland bij pakte.
Alweer een negentiger vandaag, en met weer behoorlijk wat hoogtemeters. Het is echter geheel niet de bedoeling om dat ritme vast te houden. Toch zeker niet wat de kilometers betreft, de hoogtemeters zijn te nemen zoals ze komen natuurlijk.
De camping van vandaag is totaal tegenovergesteld aan die van gisteren, een grote camping maar vooral met vaste standplaatsen. De kampeerders, groter en kleiner, staan op een veldje in de verste hoek. Van kleine extraatjes om het leven van de kampeerder wat te vergemakkelijken is hier dan ook niet veel sprake. De ontvangst was wel erg vriendelijk en het veldje is wel een mooi grasveld aan de rand van het bos. Er zou ook ergens wifi zijn maar die heb ik niet gevonden.
https://www.strava.com/activities/14354367923











