Fjon 49 Km

Het is gisteravond beginnen regenen en het is niet meer gestopt tot vanmorgen omstreeks 7 uur. Daarna bleef het een tijdje droog maar rond negen uur vielen er toch weer druppels. Ik bleef echter optimistisch geloven dat het wel mee zou vallen en vertrok zonder regenjasje. Na 5 kilometer moest ik toch toegeven en mijn jasje aandoen. Ik had het gevoel dat ik zowat op de grens van wat beter en wat slechter weer zat maar dan net een beetje aan de verkeerde kant. Uiteindelijk kantelde het toch de goede richting uit en na 20 Km kon het jasje weer weg.
Een kort ritje vandaag, niet vanwege het weer maar omdat ik op mijn route geen verdere camping op nog fietsbare afstand zag. Er was er nog wel eentje wat verderop maar dan moet ik morgen beginnen met een tunnel van 8 kilometer, dat is dus niet de route die ik nemen wil.
Dan volgde weer zo’n vreemde camping toestand. Ik kwam terecht op een mooi terrein met mooi en proper sanitair maar waar verder niemand te zien was, geen gasten of geen uitbaters en ook geen betaalautomaat als gisteren. Ik heb me alvast geïnstalleerd, ik heb de “view” in de andere richting geplaatst vanwege het licht aflopend terrein maar het is toch wel weer een bijzonder plaatsje, en zie verder wel. Ik heb alvast genoten van een goede douche, waarbij overigens wel een betaalkastje hing. Er is ook een, schijnbaar, goed wifi netwerk maar ik vind nergens een paswoord en er is dus ook niemand om het aan te vragen.
Ondertussen begonnen tegen 3 uur weer, af en toe behoorlijk stevige, buitjes te vallen. Het voordeel van een kort ritje 🙂 .

https://www.strava.com/activities/11531761956

Plaats een reactie