Vandaag begonnen met een klein ritje langs de bergjes, met de Kemmel maar zonder het Franse hoekje. De flanken van de Kemmel waren weer paars gekleurd van de boshyacinten. Er stond beduidend minder wind maar het was vanmorgen ook een stuk frisser dan gisterenmiddag.
Gisteren moest ik mijn parcours voor een stuk delen met een moto toerrit, vandaag waren het de oldtimers van de “Reningelst Classic”. Die mensen houden natuurlijk ook van de kleinere rustige wegen om te toeren, wat die dan natuurlijk wel meteen een stuk minder rustig maakt 🙂 . Het is ook weer een reality check als je die oldtimers van nu nog bewonderd hebt toen ze nieuw op de markt kwamen 🙂 .
In de namiddag ging ik dan even de stad in om nog een beetje mee te pakken van de “Gevleugelde Stad”, het jaarlijks straattheaterfestival van Ieper.
https://www.strava.com/activities/11177995012
































