St Lucia

Ook vandaag begon ik met een vroeg ochtendwandelingetje. Het was wat minder spectaculair dan gisteren maar toch weer mooi. Na het ontbijt passeerde de grote apen horde. Gisteren, toen ik mijn camera op die moment niet bij had, waren ze overigens vroeger. Ik vreesde al even dat ze vandaag zouden overslaan.
Het grijze weer was weer terug, met na de middag af en toe een buitje. Dat was wat minder erg omdat er toch een grote bustransfer, terug naar Zuid Afrika, op het programma stond. We reden daarbij wel nog even om langs het Hluwehluwe Park om daar een picknick lunch te nemen, een lunch die wel stevig verstoord werd door enkele almaar opdringerigere apen. Overigens hoorde deze die zijn tanden liet zien daar niet bij, die zat maar verveeld gapend toe te kijken 🙂 .
We zitten nu in een lodge waar er ik terug elektriciteit heb en er wifi is, maar niet op mijn laptop. Ik heb wel verbinding met het lokale netwerk maar met mijn laptop kom ik niet verder. Het begint behoorlijk frustrerend te worden 😦 .

Plaats een reactie