Pfohren 81 Km

Tot zowat 3 uur bleven de Nederlanders bezig en daarna kwam de regen. Zoals al, wat voortijdig, gezegd in de post van gisteren, ik had er toch een goede nacht.
Vanmorgen was erg grijs maar het zou toch wel mooi worden. 12 Km was het voor ik de volgende “echte” camping tegenkwam. In normale omstandigheden zou ik die er nog wel bijgedaan hebben maar zoals het gisteren was lijkt het mij toch nog ver. Op de middag trok de wind weer stevig aan en ik vreesde dat het wel eens de voorbode kon zijn van hetzelfde scenario als gisteren. Het ging nog lange tijd goed maar tegen half drie zag ik het toch afkomen door de vallei, ik zou er niet aan kunnen ontsnappen. Toch deed ik dat weer. In Geisingen zag ik een kans voor een koffie break, met het idee dat het op die tijd wel zou overwaaien. Dat deed het inderdaad ook. Het was overigens niets in vergelijking met gisteren maar toch wel even nat en vooral de dreiging was ook weer voor een tijdje weg. Bij het verlaten van Geisingen liep het echter mis met de wegaanwijzingen en toen moest ik weer een tijdje improviseren. Het bleek weer een gelukje te zijn want wat verder tijdens mijn eigen improvisatie zag ik een troepje herten 🙂 . Gezien de witte stippen bij de volwassen exemplaren zouden het damherten moeten geweest zijn. Ik telde 3 wijfjes en evenveel jongen.
Kamperen doe ik bij Pfohren, het eerste dorp langs de Donau. De bron moet nu dus echt in de buurt zijn maar ik ga er niet verder naar op zoek gaan, ik zal van hier de doorsteek maken naar de Rijn.
Na de 2 achterstallige posts blijkt mijn datalimiet overschreden, er is er dus weer eentje achterstallig.

https://www.strava.com/activities/9518872860

Plaats een reactie